KURUMSAL

Batı Dilleri Merkezi, 1971’de yabancı dil öğrenmenin kapılarını İstanbul ve Türkiye’ye ilk ve resmi olarak açan, 1991’de de Adapazarı’nda ikinci şubesiyle eğitim vermeye kesintisiz olarak devam eden, yenilik, kalite, saygı ve anlayışı politika edinmiş bir yabancı dil eğitim kurumudur. Bünyemizde Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında dünyanın pek çok farklı yerlerinde dil okullarında eğitim, Work&Travel, Staj ve CampUSA programları aracılığıyla öğrencilerimizin yabancı bir dili en doğru ve isabetli bir biçimde öğrenmelerine yardımcı oluyoruz. Ana dili İngilizce olan gerçek yabancı eğitmenler ile İngilizceyi doğru aksanı, grameri ve güncelliğiyle sunuyoruz. Uzman kadromuzla, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve daha birçok diğer dili aynı eğitim politikamıza sadık bir tavırla hayata geçirmekteyiz. Hedefimiz sadece yabancı dil grameri bilen değil, konuşabilen, okuduğunu ve dinlediğini anlayabilen öğrenciler yetiştirmektir.

Öğretmen ile öğrencinin birebir temas kurabilmesini sağlayan U düzeni ferah sınıflarda, dili çeşitli aktivitelerle sıkılmadan öğrenirsiniz. Her ders 50 dk. sürer ve molalarda teras kafeteryamızda yabancı eğitmenlerimiz ve arkadaşlarınız ile muhabbet edebilirsiniz. Ana dili İngilizce olan Amerikan, İngiliz ya da Kanadalı eğitmenlerimiz derslerinize Türk eğitmenlerinizle dönüşümlü olarak girerek, hem doğal İngilizce öğrenmenize, hem de sizi İngilizce konuşturmaya yardımcı olurlar. Düzenli dersleriniz dışında “Conversation” adını verdiğimiz ücretsiz konuşma derslerinde konuşma akıcılığınızı ve telaffuzunuzu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.Her seviyeye uygun İngilizce kitap ve dergi ödünç alabilir ve Sinema Salonumuzda en beğenilen film ve dizileri İngilizce ya da Türkçe altyazılı olarak, eğitmeniniz eşliğinde izleyerek İngilizceyi öğrenmenin alternatiflerini maksimuma çıkarabilirsiniz.
Bunların dışında ekstra olarak organize edilebilen piknik, barbekü ve klup partileri de nicesi!  

İngilizce, versant sınavı, Sakarya versant sınavı, Sakarya İngilizce kursu, Sakarya dil kursu , Sakarya dil eğitimi, YDS , TOEFL, IELTS, erasmus, aile birleşimi, İngilizce kariyer, speaking, aile birleşimi, juniour ilköğretim, iş İngilizcesi, work travel, yurtdışı dil okulu, eğitim danışmanlığı, kurumsal İngilizce, MEB dil sertifikası, batı dilleri, batı dilleri merkezi, yabancılara Türkçe eğitim, İspanyolca , İtalyanca, Rusça, özel kurs İngilizce ders, İngilizce konuşma, İngilizce dilbilgisi, İngilizce seviye, İngilizce seviye tespit, dil sertifikası, yurtiçi eğitim, yurtdışı eğitim, İngilizce aktivite, İngilizce program, çocuk İngilizcesi, Sakarya çeviri, Sakarya kurumsal çeviri, Sakarya İngilizce kursu , Sakarya İspanyolca kursu, Sakarya Fransızca kursu, Sakarya İtalyanca kursu, Sakarya Almanca kursu, Adapazarı İngilizce kurs, Adapazarı Almanca kurs,