Özel Ders-(İngilizce ve Diğer Diller)

Batı Dilleri olarak özel derslerimiz; İngilizce ve diğer diller (Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça) olmak üzere özel –birebir  deneyimli öğretmen kadromuz tarafından verilmektedir.

 Kursiyerlerimiz  ilk önce seviye belirleme sınavına katılır, Sevileri tespit edilen kursiyerlerimizin kendilerine uygun gün ve zaman belirlemesi yapılarak Türk ve Yabancı öğretmen eşliğinde uygun ders programı uygulanır.

Sınıf içi derse oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu özel program, hedeflediğiniz İngilizce seviyesine kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır.

Özel derslerimiz kurumumuzda ya da öğrencilerimizin ev ve işyerlerinde de verilebilmektedir.

Kursiyerlerimizin Türk ya da yabancı öğretmen seçme obsiyonu bulunmaktadır. Ana dili İngilizce olan (Native Speaker) öğretmenlerimiz özellikle okuma-konuşma-dinleme-yazma  uygulamalarıyla kursiyerlerimizin dil gelişiminde kısa zamanda ilerleme kaydetmesini sağlar.

Ayrıca Sınav İngilizcesi’ne yönelik teknik eğitim gerektiren (YDS-YÖKDİL-IELTS-TOEFL vs.) özel sınavlarda deneyimli ve konusunda uzman öğretmenlerimiz tarafından birebir verilmektedir.

Batı Dilleri, Sakarya İngilizce Kursu, Sınav, Dil Kursu, YDS, TOEFL, IELTS, YÖKDİL, Erasmus, Almanca Aile Birleşimi, Speaking, İlköğretim İngilizce, İş İngilizcesi, Work and Travel, Pilotajlık, Yurtdışı Dil Okulu, Kurumsal İngilizce, MEB dil sertifikası, batı dilleri, batı dilleri merkezi, İspanyolca , İtalyanca, Rusça, İngilizce Özel Ders, İngilizce konuşma, İngilizce seviye tespit, Dil Sertifikası, Çocuklar için İngilizce, Kurumsal çeviri, Sakarya İngilizce kursu , Sakarya İspanyolca kursu, Sakarya Fransızca kursu, Sakarya İtalyanca kursu, Sakarya Almanca kursu, Adapazarı İngilizce kurs, Adapazarı Almanca kurs,